IMG_1714

2012 yılında kurmuş olduğumuz firmamız düğün organizasyonları, parti organizasyonları ve özel organizasyonlarla ilgili faaliyet göstermektedir.

Sektöre ilk olarak davetiye, nikah hediyeleri veparti ürünleri tasarlayarak başlamıştık. sonrasında gelişen talepler ve beklentiler üzerine kendimizi direk organizasyon işlerinin tam ortasında bulmamız çok uzun sürmedi.

Reçine Atölye ailesi olarak düğünleriniz için sıra dışı ve hayal ötesi butik davetiyelerinize uygun davetli hediyeleri, menü ve masa kartları hazırlamanın yanı sıra, zamanla masalınızın unutulmaz olması için düğün asistanlığı hizmeti de sunmaya başladık.

”Hayalinizdeki masalınızda bizim de peri tozlarımız uçuşsun istedik…” diyerek yola çıktık. ve bugüne kadar  Reçine Atölye olarak evlendirdiğimiz birçok çiftin harika organizasyonlarına imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz…

2015 yılı itibariyle de iki kardeş kendi mekanımızı açtık ve butik düğün organizasyonlarına bizzat ev sahipliği yapmaya başladık.

hem çiftlerimizin en özel günlerine renk katmak, hem de kendi mekanımızı dekore ediyor olmak bizim için o kadar keyifli ki..

En güzeli de evlendirdiğimiz çiftlerin yıllar sonra çocuklarının doğum günlerini organize etmek oluyor sanırım :)

Web Tasarım ve Kurulum Bay Reklam