Hizmetlerimiz

Düğün Organizasyonu

Düğün Asistanı

Reçine Atölye olarak sıra dışı ve hayal ötesi butik davetiyelerinize uygun hediyeleri, menü ve masa kartları hazırlamanın yanı sıra, masalınızın unutulmaz olması için düğün asistanlığı hizmeti de sunmaktayız. “Omuzunuzdaki peri olmaya gönüllüyüz…” ilkesiyle yola çıktığımız bu büyülü dünyada mutluluğunuzu ve heyecanınızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İletişim: 0532 739 61 14

Reçine At Çiftliği

Mutluluğunuzu Reçine At Çiftliği’nde paylaşın.

 

org ana foto

Son zamanların en popüler mekanlarından Homeros Vadisi’nde,

recine-at-ciftligi-logoBornova merkeze 6 km mesafede İzmir ayaklarınızın altında. Çiftliğimiz doğan yaşantısı ve deneyimli ekibi ile birlikte REÇİNE ATÖLYE farkıyla organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Çiftliğimiz iş yemekleri ve toplantıları, okul gezileri, aile toplantıları, doğum günü gibi çeşitli etkinliklerin yanı sıra kır düğünleri, nişan ve sünnet törenleri, yaz partileri ve benzeri organizasyonlar için de 350 kişilik kapasitesi ve farklı güzellikleriyle hizmet vermektedir.

 

 

  • Davet alanları; Açık Alan ve kapalı alan

  • Mekan özellikler; Doğa içerisinde Çim alan

  • Manzara; Panaromik Doğa ve İzmir manzaralı

  • Yemekli kapasitesi; 250-300 Kişi

  • Açık hava kapasitesi; Kokteyl alanı ve gala yemeği alanı olmak üzere 2 farklı alan vardır. Ahırların olduğu bölümde ayrıca nikah düzeni de kurulabilmektedir.

  • Kokteyl kapasitesi: 500-750 kişi

  • Kapalı alan kapasitesi: 50

  • Otopark: Mevcut

 

Düğün ve Nişan Organizasyonları

Şive ve Yahya Çiftinin Çiftlik Konseptli Düğünü

Melisa ve Hüseyin çiftinin Çiftlik Konseptli Düğünü

Sidal ve Cem Çiftinin Nişan Yemeği

 

Menüler

 

Daha fazla menü seçeneği ve Detaylı bilgi için: Sidal ÇANDARLI – Organizasyon Sorumlusu 0532 739 6114

Parti Organizasyonu

Düğünleriniz gibi partileriniz de Reçine Atölye ile renklensin ister miydiniz? Doğum günü partileri, baby shower partileri ve bekârlığa vedanızda bizim de pırıltılarımız olsun istiyoruz. Artık farklı temalarla ve renkli konseptlerle herkesin uzun süre sizin partinizden söz etmesi için biz hazırız.

Sizin belirleyeceğiniz konsepte uygun tasarımlarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Tüm ürünlerimiz tek tek tasarlanmakta ve el işçiliği ile kişiye özel hazırlanmaktadır.

Dilerseniz mekanınızda yapılacak küçük bir keşif ile birlikte mekanda uygulama da yapılabilmektedir.

Web Tasarım ve Kurulum Bay Reklam